ORAC DECOR

Nasza firma jest autoryzowanym dystrybutorem i wykonawcą sztukaterii firmy ORAC proponujemy państwu gzymsy , listwy panelowe i przypodłogowe oraz rozety sufitowe z Duropolimeru (profesjonalna alternatywa dla gipsu oraz styropianu)

ORAC : Od 1970 roku, firma ORAC® jest znana jako wiodący producent najwyższej jakości sztukaterii dekoracyjnej. Rozprowadzane w ponad 50 krajach na całym świecie produkty ORAC® zapewnią trwały i estetyczny wygląd każdemu pomieszczeniu.

Okładziny dekoracyjne , zwane popularnie matami Sibu, produkowane są przez austriacką firmę SIBU DESIGN Gmbh & CoKG.

Płyty dekoracyjne SIBU to niezwykle nowoczesny materiał wykończeniowy wykorzystywany chętnie przez architektów w aranżacji wnętrz hotelowych, restauracyjnych, klubowych, sklepowych, bankowych itd. Jego ogromną zaletą jest możliwość gięcia i łatwego cięcia, co pozwala na stosowanie go również na powierzchniach wypukłych i wklęsłych ( np bary, słupy ). Niska waga materiału oraz różnorodne wzornictwo - imitujące kolorowe lustra, stale nierdzewne, aluminium, skóry gładkie i tłoczone, płyty strukturalne i perforowane, seria 3D, okładziny akrylowe, oraz możliwość łączenia płyt ( cała gama profili ) stwarzają wręcz nieograniczone możliwości kształtowania przestrzeni.

W ofercie znajdują się także płyty z kolekcji Leather - line ( płyty skórzane) na bazie tworzywa HPL oraz płyty "magnetyczne" - posiadające domieszki w materiale bazowym , które pozwalają na ich aplikowanie , bez użycia kleju, na powierzchnie metaliczne oraz wszelki inne pokryte farbą metaliczną. Maty Sibu znajdują również zastosowanie w produkcji mebli : kuchennych, łazienkowych, biurowych, szafach z drzwiami przesuwnymi oraz jako warstwa wykończeniowa w dizajnerskich przedmiotach, jak również przy wykonywaniu stoisk targowych.