CHEMIA BUDOWLANA

Zastosowanie: TOUPRET oferuje kilka gam wypełniaczy. Rozwiązania te, przeznaczone do ścian wewnętrznych lub zewnętrznych (w zależności od produktu), umożliwiają naprawę pęknięć, dziur lub wyżłobień na różnych powierzchniach. Gotowe do użycia lub dostępne w postaci proszku (lub aerozolu), nasze wypełniacze mogą naprawić wszystkie rodzaje powierzchni lub poważne uszkodzenia.

8 PRODUKTóW w ofercie

Zastosowanie: Nasze grube tynki wygładzające umożliwią skuteczne wygładzenie uszkodzonych ścian lub wytłaczanych powierzchni (tkanina szklana, tynk szorstki, dekoracyjny tynk wytłaczany itp.) o grubości do 5 mm na warstwę. 

Zastosowanie: TOUPRET oferuje szeroką gamę mas wygładzających do wykańczania powierzchni. W postaci pasty lub proszku, te gotowe do użycia rozwiązania są idealne do wygładzania ścian lub powierzchni przed nałożeniem farby.

Zastosowanie: Szukasz wszechstronnego rozwiązania do szpachlowania, wyrównywania i wygładzania? Odkryj wielozadaniowe tynki TOUPRET! Nasza marka opracowała powłoki, które umożliwiają wykonanie kilku zadań przy użyciu tego samego produktu.

Zastosowanie: Z łatwością naprawiaj elewacje swoich domów za pomocą powłok zewnętrznych TOUPRET. Zaprojektowane specjalnie do użytku zewnętrznego, rozwiązania te są dostępne w postaci proszku (do mieszania) lub pasty (formuła gotowa do użycia). W zależności od asortymentu, można ich użyć do idealnego wypełnienia dziur i pęknięć w ścianach lub do dokładnego wygładzenia powierzchni zewnętrznych.

Zastosowanie: Obróbka podłoża przed aplikacją jest czasami pierwszym krokiem, który należy wykonać, aby móc prawidłowo nałożyć powłokę i uzyskać nienaganny wynik (szczególnie w przypadku pęknięć, miękkich podłoży lub wilgoci). Rozwiązania TOUPRET zostały specjalnie opracowane do obróbki podłoży przed aplikacją, niezależnie od tego, czy są to nasze utwardzacze do ścian, czy nasze powłoki przygotowawcze specjalnie do podłoży narażonych na wilgoć.